Prizren, burri sulmon fizikisht gruan

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Dje në Prizren, një femër ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt, njofton policia.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-