Opoja.net

Prizren: E therin rëndë me thikë dhe ikin

Në Prizren, përkatësisht në rrugën “Reshat Kajragliu“, dje një person është sulmuar fizikisht me thikë nga disa të dyshuar meshkuj, të cilët janë larguar në drejtim të panjohur, thuhet në raportin e PK-së, shkruan PrizrenPress, transmeton Opoja.net.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

Në raport thuhet se njësit përkatëse policore janë duke hetuar rastin.

562

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net