Opoja.net

Prizren: Mosmarrëveshje me gruan, gjuan me kallashnikov

Është arrestuar një person në rrugën “De Rada” në Prizren, pasi që i njëjti lidhur me një mosmarrëveshje të mëhershme me ish-gruan e tij, ka shtënë me armë zjarri në drejtim të viktimës mashkull

Policia njofton se nga i dyshuari është konfiskuar një armë automatike AK-47 e cila dyshohet të jetë përdorur në rast me dy fishekë dhe një gëzhojë.

100
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Nuk raportohet për të lënduar. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./GazetaExpress/

Vdekje e dyshimtë në Prevallë

Opoja.net

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net

Dhuna ndaj grave s’ka të ndalur, pesë raste për 24 orë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto