Prizrenasi ankohet në polici: Gruaja po ushtron dhunë ndaj meje

Opoja.net Opoja.net Kronika

Në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës është raportuar për dhunë në familje, në Prizren.
Një person është ankuar në polici se në vazhdimësi bashkëshortja e tij është duke i shkaktuar dhunë fizike dhe psikike.“Prizren 26.05.2021-02:30.

Viktima mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij e dyshuara femër kosovare në vazhdimësi është duke i shkaktuar dhunë fizike dhe psikike ndaj tij”, thuhet në raportin e policisë.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-