Prizrenasi e bën për spital duke e rrahur nënën e tij në natën e Bajramit

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një person është arrestuar dje në Prizren, pasi që i njëjti sipas policisë e kishte sulmuar fizikisht nënën e tij.

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për këtë rast në raportin 24 orësh.

Në raport thuhet se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Prizren 12.05.2021 – 11:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që kishte sulmuar fizikisht nënën e tij viktimën femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, ka bërë të ditur policia.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-