Protestojnë prindërit dhe fmijët në Pejë, kërkojnë ndërprerjen e grevës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Prindërit dhe fëmijët në Pejë kanë kërkuar ndërprerjen e grevës.
Këtë kërkese ata ia kanë drejtuar Qeverisë dhe SBAShK-ut përmes një prosteste.

“Duam zgjidhje, duam të fillojmë procesin mësimor”, thanë ata përmes pankartave të tyre.Ndërkaq, fëmijët pjesmarrës brohorisnin “Nxënësit në shkollë”.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-