Opoja.net

PSG ofron shkëmbimin Icardi – Dybala

PSG ofron shkëmbimin Icardi – Dybala

Paulo Dybala vazhdon ta mbajë pezull të ardhmen e tij.

Ndonëse mbrëmjen e djeshme Paulo Dibala u zhbllokua, duke rigjetur golin në kampionat me Juventusin pas 7 muajsh (saktësisht pas 162 ditësh), nga Franca vazhdojnë të këmbëngulin se argjentinasi është nxjerrë në merkato nga bardhezinjtë dhe me ofertën e duhur palët mund të përshëndeten.

Në garë për numrin 10 janë Manchester Unitedi, Real Madrid, por edhe PSG-ja, me këta të fundit që kanë menduar një tjetër ide për të transferuar Dybalan nën kullën “Eifel”.

Ideja e fundit e drejtorit sportiv Leonardo është ajo e një shkëmbimi mes Paulos dhe sulmuesit të PSG-së, Mauro Icardi,. Gjithsesi, duket e vështirë që torinezët ta pranojnë këtë. /Zeri.info

Barcelona e shkatërron Chelsean dhe e fiton Ligën e Kampionëve

Opoja.net

Pritjes i vjen fundi, Prishtina kampion i Kosovës

Opoja.net

Fansi shqiptar i Bayernit, Alabas: Mos shko në Real, më mirë eja me mua në baushtellë (VIDEO)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net