Publikoi foto me armë, babai e denoncon të birin në polici

Opoja.net Opoja.net Kronika

Babai nga Drenasi ka denoncuar të birin në polici pasi që ai kishte publikuar në rrjetet sociale foto me armë në dorë derisa ishte në një aheng tek një person tjetër në Drenas.

I dyshuari është takuar nga policia dhe gjatë intervistimit kishte pranuar se armët ishin të shokut të tij.

Rasti ka ndodhur të dielën rreth orës 13 e 30 minuta.

Për rastin është njoftuar prokurori dhe i njëjti ka udhëzuar që nga i dyshuari të sekuestrohet telefoni për të siguruar dëshmi lidhur me rastin.

Rasti është duke u hetuar.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-