Opoja.net

Publikoi foto me armë, babai e denoncon të birin në polici

Babai nga Drenasi ka denoncuar të birin në polici pasi që ai kishte publikuar në rrjetet sociale foto me armë në dorë derisa ishte në një aheng tek një person tjetër në Drenas.

I dyshuari është takuar nga policia dhe gjatë intervistimit kishte pranuar se armët ishin të shokut të tij.

58
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Rasti ka ndodhur të dielën rreth orës 13 e 30 minuta.

Për rastin është njoftuar prokurori dhe i njëjti ka udhëzuar që nga i dyshuari të sekuestrohet telefoni për të siguruar dëshmi lidhur me rastin.

Rasti është duke u hetuar.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto