Pushuesit braktisin plazhin në Shëngjin

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Lezhë- Pushuesit braktisin plazhin në Shëngjin.

Sikur të mos mjaftonte ngritja e çmimeve, naftës etj, dje pasdite ka pasur ndërprerje të energjisë elektrike për tre orë, ndërsa sot që nga ora 6 e deri tani vazhdon të mos furnizohet me energji elektrike zona e Kune Vainit.

Akoma OST nuk ka dal me njoftim zyrtar për shkakun e ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike, ndërkohë që nuk duhet se kur do vijoj furnizimi me energji i kësaj zone.

Ndërsa pushuesit kanë nisur të marrin valixhet e të largohen. (noa.al)

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-