Opoja.net

Rap artisti Andi nga Dragashi ka sjellur muzikën e tij të re “Thirrem n’telefon”

Rap artisti nga Dragashi ka sjellur muzikën e tij të re “Thirrem n’telefon” që në vetvete përmban një storie dashurie.

Teksti është shkruar nga vet Andi, muzika është punuar nga HD studio dhe inçizimi nga Genci.

280

Me çka po nxeheni në këto ditë të ftohta ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net