Rap artisti Andi nga Dragashi ka sjellur muzikën e tij të re “Thirrem n’telefon”

Opoja.net Opoja.net Këndi Letrar

Rap artisti nga Dragashi ka sjellur muzikën e tij të re “Thirrem n’telefon” që në vetvete përmban një storie dashurie.

Teksti është shkruar nga vet Andi, muzika është punuar nga HD studio dhe inçizimi nga Genci.

https://youtu.be/QfbRdebQlvg

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-