Opoja.net

Reshje bore dhe acar në Opojë

Pas disa javësh të pazakonta me mot të mirë dhe temperatura të ngrohta për këtë periudhë të vitit në stinen e dimrit, Opoja ëdhtë përfshirë nga reshje të forta dëbore dhe temperatura ngrirëse, raporton agjencia e lajmeve Opoja.net

Borë dhe fryma të forta paraqesinë veshtërsi në qarkullimin rrugor, rrugët mund të jenë të bllokuara. Perveq asaj rajonale e cila po mirmbahet mirë nga kompania për pastrimin e rrugëve.

Temperatura gjatë ditës së sotme pritet të jetë nga -3 deri në -15 grad celcius. Më era të forta dhe me shumë acar.

(Opoja.net)

573

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net