Rikthehet dimri në pranverë, bora mbulon Kosovën

Opoja.net Opoja.net Opoja

Reshjet e borës por edhe shirat e rrëmbyeshëm janë rikthyer në Kosovë, e kjo po ndodh pikërisht në ditët e para të pranverës, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas pamjeve të publikuara nga qytetarët në rrjetet sociale shihet që bora ka mbuluar disa vende të Kosovës.

Megjithatë, ky rikthim i madh i motit ishte paralajmëruar edhe nga meteorologët.

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-