Rinia e fshatit Xërxe, zbulojnë që uji të vlojë në shishe plastike (Video)

Opoja.net Opoja.net Talentet

Rinia e fshatit Xërxe e komunës së Dragashit, gjatë këtyre ditëve të acarit kanë kaluar kohën së bashku me shoqërinë duke u ngrohur në një lokal.

Gjatë kësaj kohë atyre ju ndodhi diqka e pa pritur, arritën për të vluar ujin në shishe plastike !

Këtë mund ta provoni edhe ju por në fillim shikoni videon:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-