Robin Krasniqi në ring më 4 maj, publikon pamje nga përgatitjet

Opoja.net Opoja.net Sport

Robin Krasniqi më 4 maj do të ngjitet në ring.

Ai tashmë ka nisur edhe përgatitjet për luftën që do ta ketë ndaj Jorge Silvas.

Ish-kampioni ka publikuar edhe pamje nga përgatitjet.

Përballja mes tyre do të zhvillohet në Augsburg të Gjermanisë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Fjalë kyqe: ,
- Reklama-
- Reklama-