Opoja.net

Rrah dy policë në Prizren, arrestohet

Në orët e pasdites së djeshme Policia në Prizren ka arrestuar një person të dyshuar në rrugën e “Flamurit”, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht dy zyrtar policor derisa ishin në kryerje të detyrës, shkruan PrizrenPress. Të njëjtit kanë pranuar trajtim mjekësor, transmeton Opoja.net.

Gjatë kontrollit në veturën e të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar një shufër metali.

I njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

572

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net