Opoja.net

Rrahen keq mes veti tre persona në Prizren

Rrahen keq mes veti tre persona në Prizren

Tre persona janë rrahur keq mes veti në Prizren. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur dje tek Tranziti i ri, shkruan PrizrenPress, përcjell Opoja.net.

“Pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti tre të dyshuar meshkuj K/Shqiptar, ku si pasoj lëndime të rënda trupore ka pësuar njëri prej tyre i cili ka pranuar tretmanë mjekësor, ndërsa dy të dyshuarit tjerë janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

Prizren, grabitje e armatosur në KEK – vidhet një shumë e konsiderueshme parash

Opoja.net

Ia sulmoi qenin e sharrit, burri nga Prizreni e mbyt në vend qenin e komshiut

Opoja.net

Gjendet një granatë dore në Zhur të Prizrenit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net