Opoja.net

Rrahen keq mes veti tre persona në Prizren

Kronika
Rrahen keq mes veti tre persona në Prizren

Tre persona janë rrahur keq mes veti në Prizren. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur dje tek Tranziti i ri, shkruan PrizrenPress, përcjell Opoja.net.

“Pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti tre të dyshuar meshkuj K/Shqiptar, ku si pasoj lëndime të rënda trupore ka pësuar njëri prej tyre i cili ka pranuar tretmanë mjekësor, ndërsa dy të dyshuarit tjerë janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Vrasja e të riut në Tusus të Prizrenit, vazhdon shqyrtimi kryesor

Opoja.net

Aksident me të lënduar në Dragash

Opoja.net

20-vjeçari nga Prizreni pret gishtat në fabrikë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net