Opoja.net

Rrahje në Dragash, 3 persona të lënduar

Dje rreth orës 16:49 minuta, në Dragash ka ndodhur një përleshje ku kanë qenë të përfshirë pesë persona. Sipas raporteve hetimore thuhet se të dyshuarit përpos mjeteve të forta kanë përdorë edhe thikë dhe sëpatë.

Prej tyre, dy kanë përfunduar në Spitalin e Prizrenit ndërsa një tjetër është trajtuar në Shtëpinë e Shëndetit në Dragash. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka kryer procedurat e duhura.

84
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Lidhur me rastin është informuar prokurori i shtetit i cili ka urdhëruar që dy të dyshuar të ndalën nën masën e arrestit për 48 orë. Hetues policorë po punojnë për zbardhjen e rastit, njofton zëdhënësi rajonal i policisë, kapiten Hazir Berisha.

© Opoja.net

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto