Opoja.net

Rrahje në “Shatërvan” të Prizrenit

Dy raste të rrahjes kanë ndodhur brenda 24 orësh në Prizren.

Rasti i parë ka ndodhur në qendër të qytetit “Shatërvan”, ndërsa i dyti në rrugën “Bujtina”.

140
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

“Viktima ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar të panjohur dhe për pasojë ka pësuar lëndime të rënda trupore”, njofton Policia e Kosovës.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Ndërkaq në rrugën “Bujtina” në Prizren është arrestuar i dyshuari pasi që i njëjti kishte rrahur dy viktima.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Goditet për vdekje 70-vjeçari në Dragash

Opoja.net

Arrestohen tre persona që fotografuan dhe incizuan afër kampit të Njësisë Speciale në Mitrovicë

Opoja.net

Për tri javë, 19 mijë gjoba për mosrespektim të ligjit antiCovid

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto