Opoja.net

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Një person mbrëmë në Prizren, duke drejtuar biçikletën nga pakujdesia është rrëzuar dhe i njëjti më pas nga lëndimet e shkaktuara është dërguar për tretman mjekësor.

Viktima pas pranimit të ndihmës mjekësore në spitalin e Prizrenit është dërguar në QKUK, shkruan Gazeta Sinjali.

58
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Në lidhje me këtë aksident është konsultuar edhe prokurori i shtetit.

Sipas policisë, rasti është duke u hetuar dhe është iniciuar si “Lëndim i rëndë trupor-aksidental”.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto