Opoja.net

Rritja e zogjve për mish në fermën EKO Sharri (Video)

Ferma “Eko Sharri” është fermë që merret me rritjen e zogjëve për mish, është themeluar në vitin 2015 dhe ndodhet në fshatin Kuk, kujdesja për zogjt zgjat deri në 40 ditë deri kur fillon edhe shitja e mishit, mish shum kualitativ dhe i shëndetshem.

Klan Kosova ka përgaditur edhe një kronik rreth kësaj ferme për më shumë ju ftojm ta ndiqni:

140
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Urimi i drejtorit të DKA-së në Dragash për fillimin e vitit të ri shkollor

Opoja.net

Sot filloi viti i ri shkollor

Opoja.net

Shabani: Gjatë këtij mandati në Dragash, kemi përmbushur zotimet ndaj qytetarëve

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto