Opoja.net

Shaban Shabani dhe drejtori i TIKA-s zotohen për bashkëpunime të reja

Aktuale Opoja

Kryetari i komunës së Dragashit z.Shaban Shabani dhe drejtori i administrates Eroll Bajrami priten në takim Drejtorin e TIKA-s z. Burak Ceren bashkë me stafin e tij, me të cilët bashkëbiseduan për mundësitë e mbështetjes së komunës së Dragashit në fusha të ndryshme.

Kryetari i komunës falënderoi mysafirët për mbështetjen e deritanishme duke kërkuar që kjo të vazhdojë edhe më tej.

Nga ana tjetër Drejtori i TIKA-s bashkë me stafin e tij u zotuan se mbështetja e tyre nuk do të mungojë aty ku ka mundësi.

Të dy palët u dakorduan që takimet e tilla të vazhdojnë edhe në të ardhmen me qëllim të realizimit të aktiviteteve ku përfitues do të jenë qytetarët e komunës së Dragashit.

Mos i humb

MKRS-ja investon 1.6 milionë euro në palestrën sportive në Dragash

Opoja.net

Veseli në Dragash: Ne do t’i asfaltojmë edhe 500 kilometra rrugë për t’i lidhur zonat rurale me qendrat urbane

Opoja.net

Deponia e mbeturinave në Komunën e Dragashit është jashtë kontrollit

Opoja.net

Komuna e Dragashit shënon rënie të transparencës buxhetore [Dokument]

Opoja.net

Limaj në Dragash: Prioritet imi fuqizimi i prodhuesve të vendit

Opoja.net

Dështon gjykimi për korrupsion ndaj ish-drejtorit dhe dy zyrtarëve tjerë të Komunës së Dragashit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net