Opoja.net

Shkelet një këmbësore në Prizren

Një këmbësore është shkelur me veturë në Prizren.  Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 19 e 10 minuta, në rrugën “Tirana”, shkruan PrizrenPress.

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Sipas Policisë, aksidenti ka ardhur nga pakujdesia e të dyshuarit i cili në kalimin për këmbësor, duke mos i dhënë përparësi viktimës, e godet me veturë.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto