Shkolla e aktrimit “iStar Academy” e drejtuar nga aktorja Teuta Krasniqi organizon “Kursin online të gjuhë shqipe” për fëmijët dhe të rriturit e Diasporës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kultura

Me moton “Kur mësoni shqipen me ne, do të ndiheni si në atdhe!

Po ndodh për herë të parë Kosovë!

Shkolla e aktrimit “iStar Academy” e drejtuar nga aktorja e famshme shqiptare Teuta Krasniqi organzion “Kursin online të gjuhës shqipe” me profesorin Mentor Hajrizi, për fëmijët dhe për të rriturit e Diasporës.

Regjistrimi për këtë kurs ka filluar dhe numri i vendeve është i limituar! Opoja.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-