Opoja.net

Shqipëri: Red Bull u kushton pushuesve 8 euro (1.000,00 lekë)

Aktivisti i njohur shqiptar që angazhohet për Bashkimin e Shqipërisë me Kosovën, Kreshnik Spahiu, ka ndarë me popullin një fotografi ku tregohet çmimi marramendës i një pije freskuese energjike “Red Bull”.

Çmimi i saj del se është 1 mijë lekë, ose 8 euro.

Ky rast duket se ka ndodhur në Himarë.

“Turizmi në Himarë, 8 euro një Red-Bull… – Kush e ka fajin: Populli apo qeveria?” – ka shkruar z. Spahiu në profilin e tij në Facebook, përcjell Periskopi.

Edhe gjatë kësaj vere ka pasur raportime të ndryshme për çmime marramendëse në Shqipëri.

“Bashkë deri sa të mundim pandeminë”

Opoja.net

SPAK-u në aksion te Ministria e Brendshme, hetohen 9 zyrtarë

Merlinda Guraj

Shqipëria dhe Kosova në mesin e shtatë vendeve në stërvitjen “Anadolu-21”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend