Shqipëria në avantazh ndaj Andorrës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Shqipëria është duke fituar si mysafire e Andorrës, shkruan Sinjali Sport.

Ermir Lenjani ka shënuar
në minutën 41 të lojës.

Në ndeshje e tjera të grupit Anglia po e mposht 3-0 San Marinon kurse Hungaria 1-0 Poloninë. /Gazeta Sinjali Sporti/

The post Shqipëria në avantazh ndaj Andorrës appeared first on Sinjali.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Fjalë kyqe: ,
- Reklama-
- Reklama-