Opoja.net

Shqipëria në avantazh ndaj Andorrës

Shqipëria është duke fituar si mysafire e Andorrës, shkruan Sinjali Sport.

Ermir Lenjani ka shënuar
në minutën 41 të lojës.

Në ndeshje e tjera të grupit Anglia po e mposht 3-0 San Marinon kurse Hungaria 1-0 Poloninë. /Gazeta Sinjali Sporti/

The post Shqipëria në avantazh ndaj Andorrës appeared first on Sinjali.

Zyrtare: Rashica do të luajë në Ligën Premier te Norwich City

Merlinda Guraj

Zvicër, Angli, Çeki, Suedi dhe Francë kalojnë në fazën tjetër të “Euro 2020”

Opoja.net

Belgjika me pikë maksimale, Finlanda akoma shpreson

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net