Shqipëria në mars luan miqësore me Spanjën

Opoja.net Opoja.net Sport

Është konfirmuar edhe miqësorja e kombëtares së Shqipërisë me atë të Spanjës.

Faqja zyrtare e Federatës së Futbollit të Spanjës, njofton për miqësoret e radhës të ‘Stuhisë së Kuqe’

Më 26 mars, Spanja do të luajë kundër kombëtares së Shqipërisë.

Kurse, tri ditë më vonë, spanjollët testojnë veten me kombëtaren e Islandës.
/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-