Sokol Havolli emërohet Kryeshef i “Prishtina Parking”

Opoja.net Opoja.net Kosova

Ndërmarrja Publike Lokale “Prishtina Parking” ka publikuar rezultatet finale për Kryeshef Ekzekutiv të kësaj ndërmarrje.

Në listën e publikuar prinë Sokol Havolli me 38.75 pikë, pastaj Qëndrim Vitija me 35.25 pikë, Gazmend Rexhepi me 32.50 pikë, Ismet Rakovica me 28 pikë dhe Nexhmi Uka me 24.50 pikë.

Siç shkruhet në njoftim kandidati potencial me mundësi zgjedhje në këtë pozitë është ai që ka fituar më së shumti pikë.

/GazetaSinjali/

The post Sokol Havolli emërohet Kryeshef i “Prishtina Parking” appeared first on Sinjali.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-