Opoja.net

Sot nis sezoni i ri në Ligën e Kampionëve me super përballjen: Barcelona – Bayern Munich

Liga e Kampionëve fillon sot edicionin e ri (2020/21), transmeton Sinjali Sport.

Menjëherë në xhiron e parë do zhvillohet një derbi, Barcelona e pret Bayern Munichun.

5446
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
Kandidati juaj i preferuar për kryetar të Dragashit?

“Camp Nou” është arena ku luhet ndeshje më interesante e ditës në Champions League, ku dy skuadrat kanë historitë e saja në përballjet mes veti.

Kampioni në fuqi, Chelsea, nis sezonin e ri në “Stamford Bridge” si nikoqire e Zenit St. Petersbourg.

Skuadër tjetër angleze që luan sot është edhe Manchester United, si mysafire e Young Boys.

Nga skuadrat e “mëdha” sot luan edhe Juventusi, ku udhëton drejt Malmos, për të përballur me skuadrën e qytetit.

Takimet tjera të ditës dhe oraret kur fillojnë janë këto:

Liverpooli triumfon me plotë meritë ndaj Milanit, Real Madridi fiton “dramën” ndaj Interit, PSG-ja ndalet befasisht nga Brugge

Opoja.net

Spektakël në Bernabeun e ri, Benzema ylli i mbrëmjes me hat-trick

Opoja.net

Kosovë-Spanjë 0:2, Kosova pati raste të shumta

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto