Sot përfundon procesi mësimor në Kosovë

Opoja.net Opoja.net Opoja

Sot është dita e fundit e shkollës për nxënësit dhe mësimdhënësit.

30 qershori nënkupton përfundimin e këtij viti akademik në Kosovë.

Ndryshe, ky vit shkollor nisi me greva, e përfundoi duke u munduar të kompensohen humbjet e orëve gjatë saj.

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-
Merr lajmet me njoftim OK Jo faleminderit