Sot rihapet terminali doganor në Trepçë

Opoja.net Opoja.net Kosova

Sot do të rihapet terminali doganor në Mitrovicë te kompleksi i Trepçës.

Në ceremoninë e hapjes do të marrë pjesë kryeministri Albin Kurti, ministri i Financave dhe Transfereve Hekuran Murati, ministrja e Ekonomisë Artane Rizvanolli, Drejtori i Përgjithshëm i Doganës Agron Llugaliu, si dhe menaxhmenti i Trepçës.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-