Opoja.net

Sot u zbardh Koritniku! Çdo stinë e ka bukurinë e vetë!

“Sot më 25 Shtator 2018 u zbardh Koritniku!
Çdo stinë e ka bukurinë e vetë!”, ky është postimi i fundit i biznesmenit nga Pllava, Burim Piraj.

Ju cekim se nga fshati Pllavë, bjeshka e Koritnikut duket shumë mirë, dhe banorët e këti fshati dhe fshatrave tjerë knaqen me këto bukuri.

5445
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
Kandidati juaj i preferuar për kryetar të Dragashit?

Ka shumë nga banorët që mezi presin ti viziotojë nga afër këto bukur, e ka edhe të tjerë që ende dalin nëpër bjeshkë për të punuar. /Opoja.net/

Ushtria e Kosovës furnizon me maska mbrojtëse shkollat në komunën e Dragashit

Opoja.net

Shi dhe vranësira, ndryshon moti në dy ditët e ardhshme

Opoja.net

Vetëvendosje në Dragash merr mbështetje nga Ministra e Deputetë të Kosovës për zgjedhjet lokale!

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto