Opoja.net

Sulmohet seksualisht një femër nga Shqipëria në Dragash

Policia ka njoftuar për një sulm seksual në fshatin Resetelicë të Dragashit.

Rasti ka ndodhur më 21 nëntor në orën 19:00.

137

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

“Viktima femër shtetase e Shqipërisë ka raportuar se ishte sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto