Opoja.net

Të rinjtë e Opojës gjejnë një mënyrë për të ikur nga telefonat – skijat (Video)

Lajme Opoja
Të rinjtë e Opojës gjejnë një mënyrë për të ikur nga telefonat – skijat (Video)

Disa të rinj të fshatave të Opojës së Dragashit kanë shfrytëzuar borën për të larguar pak vëmendjen nga telefonat.

Kështu të rinjtë kanë postuar disa fotografi dhe video nëpër profilet e tyre në facebook, apo të ndonjë faqe në emër të fshatit të tyre.

Qendra e skijimit "Arxhena"Rinia e fshatit BlaçRinia e fshatit BlaçRinia e fshatit BlaçRinia e fshatit BlaçRinia e fshatit Pllajnik

Vuçiq: Serbinë e pret një vit i vështirë, do të na bëjnë presion për njohjen e Kosovës

Merlinda Guraj

Kryetari i BPSK: Qytetarët me padurim po e presin liberalizimin për të ikur nga vendi

Merlinda Guraj

Sot rinisin të reshurat, paralajmërohen vërshime të reja

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net