Opoja.net

Tentim vrasje në Prizren

Një person është plagosur me armë zjarri nga dy të dyshuar në Prizren.

Policia e Kosovës raporton se për shkaqe të panjohura personi është sulmuar me armë zjarri. Ai është dërguar në spitalin e Prizrenit dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Në vendin e ngjarjes njësiti policor ka gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë te kalibrit te panjohur. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. /Opoja.net/

559

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net