Tenton të vetëvritet një vajzë në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një vajzë në Prizren ka tentuar t’i japë fund jetës së saj sot, raporton Gazeta Sinjali.

Një burim nga Spitali rajonal i Prizrenit ka bërë të ditur se bëhet fjalë për një vajzë të lindur në vitin 1992.

Sinjali mëson se momentalisht ajo është duke u trajtuar në këtë spital.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar me policinë për këtë rast, por nga Zyra e Mediave kanë thënë se nuk kanë informacione.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-