Opoja.net

Theret me thikë një person në Prizren

Theret me thikë një person në Prizren

Theret me thikë një person në Prizren

Një person është therur me thikë ditën e martë në Prizren.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 15:40.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti e ka therur me thikë viktimën mashkull kosovar. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit ku vazhdon kurimin e tij”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Tutje, në njoftim thuhet se në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me urdhër të së cilit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Zhduket një vajzë në Prizren

Opoja.net

Fotografia e Adem Jasharit vendoset në majën më të lartë të Ballkanit

Opoja.net

9 të vdekur dhe 548 raste të reja me COVID-19

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net