Opoja.net

Trajneri i Werderit tregon nëse Rashica do luaj të shtunën

Sport
Trajneri i Werderit tregon nëse Rashica do luaj të shtunën

Trajneri i Werder Bremenit, Florian Kohefeldt, ka konfirmuar se Milot Rashica nuk do luajë as në fundjavë, transmeton Sinjali Sportiv.

Reprezentuesi i Kosovës u rikthye në stërvitje para dy ditëve, mirëpo nuk do jetë gati për ndeshjen ndaj Bayer Leverkusenit.

Rashica është rikthyer në stërvitje, por nuk do të luaj këtë javë” – ka deklaruar Kohfeldt për mediet gjermane.

Ndryshe, Werder Bremeni ndaj Bayer Leverkusenit luan të shtunën në ora 15:30. Kjo ndeshje është e vlefshme për javën e 15-të në Bundesliga.

Pirlo e pranon: Juventusi iu frikësua Interit, nuk kemi mundur të luanim më dobët se kaq

Opoja.net

Athletico Bilbao mposhtë Barcelonën dhe fiton Superkupën e Spanjës

Opoja.net

Shaqiri titullar ndaj Man.Utd

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net