Opoja.net

Trajneri kosovar shpall kandidaturën për kryetar të Federatës së Futbollit

Trajneri kosovar shpall kandidaturën për kryetar të Federatës së Futbollit

Trajneri kosovar, Bekim Shotani ka shpallur kandidaturën për kryetar të Futbollit të Kosovës, shkruan Sinjali Sport.

Shotani këtë e ka bërë të ditur përmes Facebook’ut.

“Une Bekim Shotani trajner i futbollit do të kandidoj për kryetar të Federatës së Futbollit të Kosovës?”, ka shkruar shkurt ai.

Shotani së fundmi ishte trajneri i Llapit dhe Ballkanit. Që një kohë nuk drejton asnjë skuadër.

Pritjes i vjen fundi, Prishtina kampion i Kosovës

Opoja.net

Fansi shqiptar i Bayernit, Alabas: Mos shko në Real, më mirë eja me mua në baushtellë (VIDEO)

Opoja.net

Humb Man.United, Man.City shpallet kampion i Premier Ligës

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net