Trajneri kosovar shpall kandidaturën për kryetar të Federatës së Futbollit

Opoja.net Opoja.net Sport

Trajneri kosovar, Bekim Shotani ka shpallur kandidaturën për kryetar të Futbollit të Kosovës, shkruan Sinjali Sport.

Shotani këtë e ka bërë të ditur përmes Facebook’ut.

“Une Bekim Shotani trajner i futbollit do të kandidoj për kryetar të Federatës së Futbollit të Kosovës?”, ka shkruar shkurt ai.

Shotani së fundmi ishte trajneri i Llapit dhe Ballkanit. Që një kohë nuk drejton asnjë skuadër.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-