Tre meshkuj dhe një femër rrahën mes veti në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Katër të dyshuar, tre meshkuj dhe një femër kosovarë kanë pranuar trajtim mjekësor pasi që të njëjtit pas një zënke janë rrahur mes veti dhe si pasoj kanë pësuar lëndime trupore.

Me vendim të prokurori rasti vazhdon në procedurë të rregulltë, raporton Front Online.

 “Dragash, 25.07.2021-19:30. Katër të dyshuar, tre meshkuj dhe një femër kosovarë kanë pranuar trajtim mjekësor pasi që të njëjtit pas një zënke janë rrahur mes veti dhe si pasoj kanë pësuar lëndime trupore. Me vendim të prokurori rasti vazhdon në procedurë të rregulltë”, thuhet në raportin e policisë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-