Opoja.net

Tre meshkuj dhe një femër rrahën mes veti në Dragash

Katër të dyshuar, tre meshkuj dhe një femër kosovarë kanë pranuar trajtim mjekësor pasi që të njëjtit pas një zënke janë rrahur mes veti dhe si pasoj kanë pësuar lëndime trupore.

Me vendim të prokurori rasti vazhdon në procedurë të rregulltë, raporton Front Online.

5446
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
Kandidati juaj i preferuar për kryetar të Dragashit?

 “Dragash, 25.07.2021-19:30. Katër të dyshuar, tre meshkuj dhe një femër kosovarë kanë pranuar trajtim mjekësor pasi që të njëjtit pas një zënke janë rrahur mes veti dhe si pasoj kanë pësuar lëndime trupore. Me vendim të prokurori rasti vazhdon në procedurë të rregulltë”, thuhet në raportin e policisë.

Ushtria e Kosovës furnizon me maska mbrojtëse shkollat në komunën e Dragashit

Opoja.net

Shi dhe vranësira, ndryshon moti në dy ditët e ardhshme

Opoja.net

Vetëvendosje në Dragash merr mbështetje nga Ministra e Deputetë të Kosovës për zgjedhjet lokale!

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto