Opoja.net

Tre persona e therin me skalper një zjarrfikës në Prizren

Tre persona e kanë sulmuar dhe e kanë goditur me skalper një zjarrfikës, të premten rreth orës 15:30, në fshatin Gjonaj të Prizrenit, raporton Gazeta Sinjali.

Ata dyshohet se kanë shkuar në nënstacionin e zjarrfikësve dhe e kanë sulmuar zjarrfikësin.

5445
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
Kandidati juaj i preferuar për kryetar të Dragashit?

Për shkak të lëndimeve që ka marrë, ai është dërguar për tretman mjekësor.

Po ashtu, të dyshuarit dyshohet se e kanë demoluar edhe nënstacionin e zjarrfikësve.

Policia ka njoftuar se është duke e hetuar rastin, i cili është cilësuar si “sulm ndaj personit zyrtar”.

U ndalua për kontroll rutinor, prizrenasit i gjendet armë pa leje

Opoja.net

Në Prevallë policia kontrollon vizitorët për maska

Opoja.net

Prizren: Sulmon fizikisht bashkëshorten e tij, arrestohet nga policia

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto