Ujku i tërbuar shfaqet në hyrje të Dragashit (Foto)

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Dragashi vazhdon të jetë zonë ku herë pas here shfaqen kafshët e egra.

Një ujk është parë sot tek lokacioni “Daire” në hyrje të Dragashit.

Banorët  kanë thënë se ujku ishte i tërbuar dhe se paraqet rrezik serioz për ta./indeksonline

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-