Opoja.net

Ujku në rrugën e fshatit Kosavë (Video)

Aktuale Opoja
Ujku në rrugën e fshatit Kosavë (Video)

Ujqit janë afruar në rrugët e fshatrave të Opojës, në stinën e dimrit si gjithmon duhet patur kujdes për shkak se ujqit ju afrohen fshatrave dhe ata mund ti shohim nëpër rrugë.

Gjatë ditës së sotme banori i fshatit Kosavë, Haxhi Kolloni, ka postuar një video në facebook ku shihet ujku pranë rrugës në hyrje të fshatit Kosavë.

Loading...

Mos i humb

Vdekje e dyshimtë në Zliptok të Dragashit

Opoja.net

Enver Hasani, azilant me emër të rrejshëm në Angli

Gent Kolgeci

Kaq para ka grumbulluar TRUST-i që 18 vite

Gent Kolgeci

Deputeti i PDK’së: Sveçla ka vendosur kamera dhe përgjues në institucione

Gent Kolgeci

‘Dubai’ I Kosovës, Ja Sa Kushton Një Ari Tokë Në Malishevë

Gent Kolgeci

KURTI E LLOGARIT EDHE VJOSA OSMANIN OPOZITË TË QEVERISË HOTI

Gent Kolgeci
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net