Opoja.net

Ujku në rrugën e fshatit Kuk të Opojës (Video)

Ujqit janë afruar në rrugët e fshatrave të Opojës. Kjo tregon se në stinën e dimrit si gjithmonë duhet patur kujdes në këto anë për shkak se ujqit iu afrohen fshatrave dhe ata mund t’i shohim edhe nëpër rrugë.

Mëngjesin e ditës së sotme, 30 janar 2017, banori i fshatit Kuk, Durak Hasani, në rrugën e fshatit të tij ka parë ujkun dhe ka arritur të inqizojë atë, më pas videon e publikon në profilin e tij në facebook, shiko video më posht:

109
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Opoja.net

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto