Opoja.net

Vazhdojnë garat, kësaj rradhe me Garat Republikane të Fizikantëve të Rinj të Dragashit

Aktuale Opoja
Vazhdojnë garat, kësaj rradhe me Garat Republikane të Fizikantëve të Rinj të Dragashit

Drejtoria e Arsimit në Dragash vazhdon me organizimet e suksesshme, kësaj rradhe me Garat Republikane të Fizikantëve të Rinj të Dragashit të cilat po mbahen sot: 3 mars 2019 (e dielë) në sallën e Kuvendit Komunal në Dragash.

Garat Republikane të Fizikantëve të Rinj të Kosovës do të mbahen më: 9 mars 2019 (e shtunë) në orën 11.00 në Departamentin e Fizikës.  Ky organizim po mbahet në bashkëpunim me Shoqatën e Fizikantëve të Kosovës.

Numri i nxënësve që do të marrin pjesë në Garat Republikane do të jetë, nga një nxënës për klasë të IX, X, XI dhe XII, pra gjithsejt 4 nxënës nga komuna e Dragashit.

Loading...

Mos i humb

Dalin rezultatet e covid per sot , me se shumti ne Vushtrri

Gent Kolgeci

SHIFRA ALARMANTE TË RASTEVE ME COVID-19 NË MAQEDONINË E VERIUT

Gent Kolgeci

Ekskluzive: Vjosa Osmani Në Fund Të Këtij Muaji Me Parti Të Re?

Gent Kolgeci

Përleshje masive mes dy bandave në veri të Mitrovicës, dalin pamjet

Gent Kolgeci

Abuzim: Shoferi i ish-ministres Rozeta Hajdari pagoi gjobën e trafikut me paratë e taksapaguesve

Gent Kolgeci

“Drenicaku” godet Kurtin: Dulla kryen punë, nuk bon rima

Gent Kolgeci
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net