Vdes gruaja që u aksidentua në fillim të muajit mars në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kronika

Ka ndërruar jetë një grua si pasojë e një aksidenti që kishte ndodhur me 3 mars në rrugën “Mejdani i Shkodrës” në Prizren.

Burimet e Gazetës Sinjali bëjnë të ditur se viktima ishte dërguar në QKUK për tretman mjekësor, por si pasojë e lëndimeve të marra nuk ka arritur t’i mbijetojë palgëve.

Siç ka mësuar gazeta, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-