Vdes mjeku kosovar pas infektimit me Covid-19

Opoja.net Opoja.net Shëndeti

Mjeku i estetikësm Nijazi Ahmeti ka vdekur pas infektimit me Covid-19.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur një familjar i tij përmes një postimi në Facebook.

“Sot morem lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të dajës tonë Nijazi Ahmeti. Ngushllime familjarëve, shokve dhe gjithë kolegëve, do të kujtojmë gjithmonë me krenari për veprat e tua Doktor”, ka shkruar Artan Maloku, nipi i tij.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-