Opoja.net

Vdes mjeku kosovar pas infektimit me Covid-19

Vdes mjeku kosovar pas infektimit me Covid-19

Mjeku i estetikësm Nijazi Ahmeti ka vdekur pas infektimit me Covid-19.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur një familjar i tij përmes një postimi në Facebook.

“Sot morem lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të dajës tonë Nijazi Ahmeti. Ngushllime familjarëve, shokve dhe gjithë kolegëve, do të kujtojmë gjithmonë me krenari për veprat e tua Doktor”, ka shkruar Artan Maloku, nipi i tij.

Veprimet që duhet të bëni kur e shihni se po ju zë gripi

Opoja.net

Për trup të shëndetshëm – konsumoni dardha

Opoja.net

A do ta prishë agjërimin e Ramazanit, vaksina për Covid-19?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net