Opoja.net

Vjedhje e rëndë në Prizren

Një femër në Prizren ka raportuar në polici se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendi të banesës së saj dhe nga aty kanë vjedhur një sasi stoli ari.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës thuhet se njësit policore janë duke e hetuar rastin.

100
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Vdekje e dyshimtë në Prevallë

Opoja.net

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net

Dhuna ndaj grave s’ka të ndalur, pesë raste për 24 orë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto