Opoja.net

Vjen hiti më i ri “Hip hop” nga ANDI (Video)

Andi Spahija, reperi më i njohur në rajonin e Prizrenit sot ka sjellur një tjetër video klip i cili titullohet “Hip hop”. Ky video klip është publikuar sot në ora 18:00 në kanalin zyrtar të reperit në fjalë, shkruan Opoja.net.

Behët fjalë për një hit verorë që fansat e Andit e kanë pritur dhe sot kanë mundësi ta dëgjojnë jo vetën në youtube por edhe nëpër TV, radio dhe faqe të show bizzit shqiptarë.

80
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Ky video klip është realizuar: Music: Feniko Lyrics: Andi Video: Genc Ahmeti ( BiggyImage ) Producer: Lyric Master Executive Producer: Andi Spahija.

Më poshtë keni mundësin për ta dëgjuar këtë hit verorë dhe ta shpërndani atë tek miqët tuaj:

Arbër Krasniqi shpallet regjisori më i mirë i festivalit ‘Hyjnesha në fron’

Opoja.net

Caktohen datat për provimin e Jurisprudencës

Opoja.net

Filmi për gjenocidin në Srebrenicë nominohet për Oscar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto