Vjen hiti më i ri “Hip hop” nga ANDI (Video)

Opoja.net Opoja.net Kultura

Andi Spahija, reperi më i njohur në rajonin e Prizrenit sot ka sjellur një tjetër video klip i cili titullohet “Hip hop”. Ky video klip është publikuar sot në ora 18:00 në kanalin zyrtar të reperit në fjalë, shkruan Opoja.net.

Behët fjalë për një hit verorë që fansat e Andit e kanë pritur dhe sot kanë mundësi ta dëgjojnë jo vetën në youtube por edhe nëpër TV, radio dhe faqe të show bizzit shqiptarë.

Ky video klip është realizuar: Music: Feniko Lyrics: Andi Video: Genc Ahmeti ( BiggyImage ) Producer: Lyric Master Executive Producer: Andi Spahija.

Më poshtë keni mundësin për ta dëgjuar këtë hit verorë dhe ta shpërndani atë tek miqët tuaj:

https://youtu.be/3vLr8Z_EjKg

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-