Opoja.net

Vojvoda i sjellë 3 pikë të arta Torinos

Vojvoda i sjellë 3 pikë të arta Torinos

Skuadra e Torinos ka arritur të shënojë fitore tejet të rëndësishme kundër Parmas me rezultat 1:0.

Golin e vetëm për Torinon e shënoi mbrojtësi kosovar, Mërgim Vojvoda.

Me këtë 3 pikësh, Torino ka 34 pikë pas 33 ndeshjeve. Klubi i Vojvodës është 4 pikë larg ‘zonës së kuqe’ dhe ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

Parma gati veç se është përshëndetur me Serien A.

Pritjes i vjen fundi, Prishtina kampion i Kosovës

Opoja.net

Fansi shqiptar i Bayernit, Alabas: Mos shko në Real, më mirë eja me mua në baushtellë (VIDEO)

Opoja.net

Humb Man.United, Man.City shpallet kampion i Premier Ligës

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net