Opoja.net

Vonesa në ndërtimin e rrugës në Kukë (VIDEO)

Banorët e fshatit Kukë të Dragashit, në këtë komunë po ankohen se një rrugë nuk u rregullua, edhe pse pati premtime nga ana e institucioneve lokale.

Kronikë nga Rejhane Selimi.

84
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto